Zgjedhjet lokale, mblidhet Kolegji i Kryetarëve të Partisë Demokratike

Enekelejd Alibeaj, Gazment Bardhi dhe Flamur Hoxha mblodhën këtë të premte kolegjin e kryetarëve (të zgjedhur nga Lulzim Basha) në selinë e PD në Durrës.

Mësohet se takimi kishte si temë konsultimin e drejtuesve të PD në qendër dhe bazë rreth situatës politike dhe zgjedhjeve vendore.
Në takim është diskutuar me kryetarët e degëve edhe për bisedimet Bardhi-Paloka, lidhur me zgjedhjen e një kandidati të vetëm në zgjedhjet e ardhshme lokale.

Top ChannelLexo me shume