Zhduket 41-vjeçari në Gramsh, babai kërkon ndihmë në Polici

Një 71-vjeçar më iniciale A.K në Gramsh ka kallëzuar në polici zhdukjen e të Birit 41 vjeç B.K.

Ai ka thënë se djali është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Njoftimi i policisë

-Ka kallëzuar shtetasi A. K., 71 vjeç, banues në Gramsh, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i tij, shtetasi B. K. , 41 vjeç. Vijon puna për gjetjen e tij.

/abcnews.al/

Lexo me shume