Zhduket dy persona në Gramsh

Dy persona janë zhdukur në Gramsh.

Një 71-vjeçar më iniciale A.K në Gramsh ka kallëzuar në polici zhdukjen e të Birit 41 vjeç B.K.

Ai ka thënë se djali është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Ndërsa një 51-vjeçar me iniciale F.C  ka denoncuar zhdukjen e vëllait të tij 57 vjeç.

Njoftimi i policisë

-Ka kallëzuar shtetasi A. K., 71 vjeç, banues në Gramsh, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i tij, shtetasi B. K. , 41 vjeç. Vijon puna për gjetjen e tij.

– Ka kallëzuar shtetasi F. C., 51 vjeç,  banues në Gramsh, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vëllai i tij, shtetasi F. C., 57 vjeç. Vijon puna për gjetjen e tij.

/abcnews.al/

Lexo me shume