Zidane: Së shpejti do të rikthehem të drejtoj një ekip

Pak më shumë se një bit pas lamtumirës së tij si trajner i Real Madrid, Zinedine Zidane është i hapur tashmë të rikthehet në stol.

“Nëse më mungon kostumi i trajnerit? Jo, le të presim, të presim dhe pak”, u përgjigj Zidane gazetarëve gjatë një eventi në Paris.

“Do të rikthehem shumë shpejt”, përfundoi francezi./h.ll/abcnews.al

Lexo me shume